אדון נכבד/גברת נכבדה,

israel

לומר דבר אחד – להתכוון לדבר אחר: עבור אנשים הסובלים מאי יכולתדיבור (אפזיה) זו מציאות יומיומית. אפזיה קיימת ברחבי העולם ויכולה לפגוע בכל אחד. בכל העולם יותר מ-5 מיליון בני אדם סובלים ממחלה זו.

מצ”ב תמצא/תמצאי עלוני מידע עלוני מידע בנוגע לאפזיה: הפרעת דיבור כתוצאה מנזק מוחי, אשר גורמת לכך שלפתע אנשים לא מסוגלים לדבר, להבין, לקרוא או לכתוב באופן נורמלי.

עלוני מידע אלו מוצעים לך חינם אין כסף על ידי האגודה הבינלאומית לאפזיה. אגודה זו, בין שאר הדברים, שמה לה למטרה להודיע לאנשים ברחבי העולם אודות מגבלה לשונית קיצונית זאת.

תודות למאמצים של אגודות האפזיה הלאומיות הקשורות לארגון בינלאומי זה, ותודות לתמיכה של מועדוני רוטרי שונים, אנו יכולים להציע לך עלוני מידע אלו.

מטרת עלוני המידע לספק מידע לחולים ולמשפחותיהם. ברצוננו לבקש ממך להפיץ עלוני מידע אלו בארגונך או לדאוג שהם יגיעו נוסף על כך למקום מתאים יותר. כמו למשל, מחלקות נוירולוגיות בבתי חולים, מרכזי שיקום, קליניקות תקשורת, או קבוצת אינטרס של חולים הקיימים במדינתך.

אנו מקווים לשרת אותך עם מידע זה; אנו במיוחד מקווים שאנו יכולים לעזור למנוע מאנשים הסובלים מאפזיה להגיע למצב של בידוד חברתי. אנו מקבל בשמחה את התגובות וההצעות שלך; אתה יכול/ את יכולה ליצור מגע עם החתומה מטה לצורך זה (רצוי באנגלית).

Broschure 1

Broschure 2

בברכה, 

האגודה הבינלאומית לאפזיה

 ד”ר ג’קלין סטארק

ASSOCIATION INTERNATIONALE APHASIE

 Members of the AIA Board of Governors